Targi LOGIS - MIL 2016

                

        

                         

Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych zaprasza do udziału w międzynarodowych 

Targach Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności "LOGIS-MIL 2016" 

pod Honorowym Patronatem Szefa Inspektoratu Sił Zbrojnych Pana gen. bryg. Dariusza ŁukowskiegoStowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych zaprasza do udziału w Międzynarodowych Targach Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności "LOGIS-MIL 2016", które odbędą się w Bydgoszczy, w dniach 28-29 czerwca 2016 roku, w obiektach Artego Arena.


Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem w imieniu  Ministerstwa Obrony Narodowej objął Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych Pan  gen. bryg. Dariusz Łukowski.


Bydgoszcz jest niewątpliwie miejscem szczególnie predysponowanym do promocji oferty produkcyjnej z uwagi na istniejącą w tym mieście infrastrukturę logistyki mundurowej. Tu bowiem zlokalizowane są siedziby: Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, 1 Pomorskiej Brygady Logistycznej, jednego z największych w siłach zbrojnych Wojskowego Ośrodka Gospodarczego, Rejonowego Zarządu Infrastruktury, dwóch Szpitali Wojskowych  oraz  JFTC (Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO), Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych oraz Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 S.A. w Bydgoszczy istnieją również szeroko rozbudowane struktury zarządzania kryzysowego i jednostek służb bezpieczeństwa wewnętrznego Policji, Państwowej Straży Pożarnej i Służb Granicznych.


Targi Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności "LOGIS-MIL 2016" to profesjonalna propozycja skierowana do przedsiębiorstw, których oferta produkcyjna adresowana jest do sektora służb mundurowych w Polsce. To szansa na promocję własnych produktów i usług również dla małych i średnich firm zainteresowanych  tym rynkiem. Specjaliści, eksperci i piony dowódcze tychże instytucji oraz Państwo - jako Wystawcy – na „Logis-Mil 2016”, będziecie mogli prezentować własne wyroby oraz dokonać wymiany doświadczeń i zapoznać się z oczekiwaniami służb mundurowych spełniającymi ich swoiste oczekiwania.


W czasie targów organizowane będą panele dyskusyjne z udziałem Wystawców oraz ekspertów i praktyków reprezentujących środowiska resortów mundurowych na tematy najbardziej przydatne w zakresie oczekiwań i wymogów jakie wojsko oraz pozostałe służby mundurowe stawiają przed producentami i usługodawcami.


Równolegle odbywać się będą również towarzyszące Targom pokazy sprawnościowe formacji grup specjalnych oraz wystawa współczesnego i historycznego sprzętu wojskowego. Targom towarzyszyć będą pokazy grup i formacji proobronnych oraz rekonstrukcji historycznych.


Już dzisiaj zapraszamy do udziału w Targach Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności "LOGIS-MIL 2016". Do Państwa dyspozycji oddajemy atrakcyjny i nowoczesny obiekt wystawienniczy.


Warunkiem uczestnictwa w "LOGIS-MIL 2016" jest przesłanie do biura Stowarzyszenia Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych wypełnionych dokumentów zgłoszeniowych do dnia 20 maja 2016 roku.


Pliki do pobrania:

 1. Zakres branżowy: zakres_branżowy.pdf
 2. Regulamin: regulamin.pdf
 3. Zgłoszenie udziału: zgloszenie_udzialu.pdf
 4. Zamówienie powierzchni wystawienniczej w hali: zam_pow_wyst_hala.pdf
 5. Zamówienie powierzchni wystawienniczej teren otwarty: zam_pow_wyst_teren_otwarty.pdf
 6. Zamówienie dodatkowego wyposażenia: zam_dod_wyposazenia.pdf 
 7. Zamówienie dodatkowych usług: zam_dod_uslug.pdf
 8. Zamówienie emisji reklamy na telebimie: zam_emisji_rekl_telebim.pdf
 9. Zamówienie reklamy w katalogu: zam_rekl_katalog.pdf
 10. Zgłoszenie własnej zabudowy: zgl_wlasnej_zabudowy.pdf
 11. Wpis do katalogu: wpis_do_katalogu.pdf
 12. Spis eksponatów: spis_eksponatow.pdf
 13. Oświadczenia: oswiadczenia.pdf
 14. Rezerwacja noclegów: rezerwacja_noclegow.pdf
 15. Wynajem sali konferencyjnej: wyn_sali_konf.pdf